Šī seksīgā un provokatīvā mākslas plānotāja idejas autore ir Betija Adriana Ulme, kas caur savu iekšējo sajūtu atspulgu un dzejas rindām kopā ar ilustratori Annu Eihleri dzeju ietērpa melnbaltisarkanās ilustrācijās. Bez Annas sievišķīgi seksīgajām ilustrācijām mākslas plānotāja vīrišķo pieskārienu dod skandalozais un talantīgais mākslinieks Kristians Brekte.

Seksuālā enerģija ir dzīvības enerģija, bez kuras mēs nespētu dzīvot, tāpēc šis mākslas plānotājs ļauj atrast patieso sevi, nebaidīties un būt atklātam gan pret sevi, gan citiem. Atverot plānotāja lappuses galvenais mērķis ir atklāt intimitāti, mistiku un šķipsniņu seksualitātes, jo šī sajūtu gamma mīt katrā no mums, kuru mēs kā kolektīvs - sabiedrības, politikas un citu uzspiestās ideoloģijas iespaidā apspiežam, un, visbiežāk, atstājam novārtā.

Māksla un dzeja, kura ir redzama un sajūtama mākslas plānotāja lapās, veido mijiedarbību starp feminīno un maskulīno enerģiju, dzīvi un nāvi, mīlestību un naidu, vienotu baudā un tās neapzināti apzinātā noliegšanā.

Ļaujies just kopā ar savu ikdienas sabiedroto "secrets & desires" mākslas plānotāju.