Piedzīvo neaizmirstamu dienu, kas būs kā maģisks rituāls, kurā Tu izbaudīsi visdažādākās emociju gammas atklājot savu sievišķi mežonīgo pusi.

Maģiskais rituāls sevī ietver:
- 4 stundas nedalītas uzmanības tikai Tev
- fotosesija
- 15-20 apstrādātas fotogrāfijas
- 1 apstrādāts video
- stilista izveidots stils
- grims un frizūra
- relaksējoša meditācija
- erotiskā taro karšu lasīšana
- tantras skaņas noskaņai
- gardas uzkodas un vīns

Šī fotosesija būs kā sakrāls rituāls, lai dziedinātu saikni ar savvaļas sievieti, kas ir Tevī un, kas bieži tiek atstāta novārtā mūsu ikdienas skrējienā. Ir svarīgi atgriezt sevī šo saikni, jo tiklīdz mēs atrodam mieru, mēs kļūstam par lielākajiem magnētiem harmoniskām attiecībām, jēgpilnām tikšanās reizēm un dzīvei.

Katra fotosesija ir savādāka, tāpēc mēs vienmēr vispirms tiekamies ar savu klientu, lai sadzirdētu viņa stāstu un pamatojoties uz to mēs radām neaizmirstamu dienu, atmosfēru un vidi, un rezultātu, ko vēlamies sasniegt kopā kā komanda.

Mūsu komanda:
Radošā direktore - Betija Adriana Ulme
Fotogrāfe - Kintija Ķaune
Stiliste/PA - Laura Verolme
Vizāžiste - Kristīne Dombrovska
Meditācija un taro - Anastasija Sensate

Komandā ir tikai sievietes, lai Tu varētu justies maksimāli ērti paužot savus dziļākos noslēpumus un vēlmes. Vēsturiski, kad sievietes izveidoja savu uzticamo loku, viņu spēka rezultātā radās grandiozas un skaistas lietas.

Pirms Tu reģistrējies mūsu neaizmirstamajai fotosesijai, apdomā savas seksīgākās un trakākākās fantāzijas par kurām jebkad esi domājusi - pieraksti tās un mūsu tikšanās reizē mēs tās labprāt uzklausīsim, un darīsim visu, lai piepildītu Tavas dziļākās, sievišķīgi mežonīgās vēlmes.

Ļauj sev piedzīvot neaizmirstamas sajūtas...

Reģistrējies rakstot šeit